Daktaras Ozas: 5 būdai paspartinti skydliaukę

Daktaras Ozas rodo skydliaukę

2014 m. vasario mėn. laidoje Daktaras Ozas parodė kaip atrodo skydliaukė, priminė 5 dažniausiai pasitaikančius hipotirozės simptomus, atskleidė kokie 5 maisto produktai padeda pagerinti, vangios kaip sraigė skydliaukės, veiklą.

Trukmė: 4:56 min. Norėdami peržiūrėti video spauskite ant nuotraukos.
Daktaras Ozas sraigė

5 klasikiniai hipotirozės simptomai:

  1. Nuovargis
  2. Svorio padidėjimas
  3. Šalčio netoleravimas
  4. Lūžinėjantys plaukai, nagai
  5. Vidurių užkietėjimas

Daktaras Ozas paminėjo maisto produktus, kurie padeda sergant hipotiroze:

  • Rudadumblių (raudondumblių) dribsniai, sūrūs, gausu jodo, kitų mineralinių medžiagų ir vitaminų. 2 arbatiniai šaukšteliai per dieną, puikus pagardas salotoms, popkornams, sriuboms ir t.t.;
  • Japoniška miso sriuba, naudinga nes turi cinko, reikėtų pasirinkti kuri turi mažiau natrio. Vienas puodelis per dieną;
  • Saldžiosios bulvės (batatai), raukšlėtasis melionas, turi daug vitamino A. Pusė puodelio saldžiųjų bulvių arba 2 su puse puodelio raukšlėtojo meliono;
  • Braziliški riešutai (bertoletijos), turi daug seleno, užtenka tik dviejų riešutų per dieną.
Previous Article

Chemikalai, toksinai kenkiantys skydliaukei

Next Article

Brooke Burke-Charvet: Man padėjo dieta ir mankšta

You might be interested in …

gydytoja natūropatė Natasha Turner

Mitybos patarimai iš gydytojos natūropatės – Dr. Ozo laida

Nesiseka sulieknėti, nesvarbu kiek daug sportuojate ir kaip sveikai valgote? Tam įtakos gali turėti skydliaukės sutrikimai. Pirmoje laidos dalyje daktaras Ozas ir gydytoja natūropatė, rašytoja Natasha Turner (jos mitybos patarimai anglų kalba publikuojami asmeniniame interneto puslapyje) pristatė vangios skydliaukės šešių klausimų – simptomų sąrašą, kuris gali padėti išsiaiškinti ar turite mažai skydliaukės hormonų ir lėtą medžiagų apykaitą. Kuo daugiau atsakymų Taip, atsižvelgiant į 3 mėnesių laikotarpį, tuo didesnė tikimybė, kad Jūs turite skydliaukės sutrikimą.

4 komentarai

  1. Įdomu, kad kitur rašo hipotirozės atveju vengti jodo, o čia – dumbliai… Šiuo atveju aš labiau linkusi pasitikėti savo gydytoju nei televiziniu dr.Ozu…

  2. Tai priklauso nuo hipotirozės priežasties. Jei hipotirozė kilo dėl jodo trūkumo (nes maiste nepakanka jodo, žarnynas neįsisavina ar panašiai), tai jodo ir dumblių galima. Jei hipotirozė yra dėl to, kad žmogus serga autoimuniniu tiroiditu ir jo skydliaukė sunyko – tada jodo negalima. Beje, jei autoimuniniu tiroiditu sergančiam žmogui labai trūksta jodo audiniuose (tai galima nustatyti atlikus mineralų galvos plaukuose tyrimą), tada jam jodo vis tiek reikia gerti, nes del tokio jodo trukumo kūne linke susidarinėti cistos ir net vėžys (moterims dažnai pradeda augti cistos krūtyse). Tokiu atveju reikia gerti jodą kartu su selenu, nes iš tiesų skydliaukei svarbiau ne pavieniai mineralai, o tam tikrų mineralų porų balansas ar disbalansas (pvz., jodo ir seleno, cinko ir vario). Yra net Mayo klinikos schemos, kaip tą jodą gerti.

    1. Pas mane hipotirozė, priežastis nežinoma. Skydliaukė beveik supykusi. Konsultavausi su 3 endokrinologais, visi teigia,jog jodo vartoti negalima . Klausiau kaip maitintis,kad pagerinti situaciją, atsakė,kad valgyti daugiau sveikų produktų, 2 k per savaitę riebios žuvies. Internetiniuose šaltiniuose informacija prieštarauja viena kitai…

  3. Nuo informacijos, ypac priestaringos, galva sukasi. Turiu autoimuniniu ligu puokste. Skydliauke – taipogi. Sunykus. Kiek perejau gydytoju – nei viena nepasake, nei apie joda, nei apie maista. Tik selena – kas antra menesi gert metu metais. Dozes didinamos ir tiek.

    Kiek pati prasikuiciu knygose, zurnaluose ar internete, tiek zinau. Nesu nei chemike, biologe ar medike, tai ir suderint , sustyguot yra neimanoma … arba as nesugebu.
    Gal viska darau, kad sau kenkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *